1. Jak się tu zarabia?
Program opiera się głównie o produkty bankowe. Można zarabiać tu na dwa sposoby, polecając program i pozyskując swoich poleconych, wtedy zarabiasz około 300zł (jednorazowo), od każdej pozyskanej osoby, plus do tego masz 5% od zarobków swoich poleconych na zawsze. Drugi sposób na zarabianie, to polecanie produktów bankowych za pomocą takiej strony -> przekaza.ebrokerpartner.pl. Każdy uczestnik programu, dostaję taką właśnie stronę do polecania produktów. W momencie kiedy ktoś skorzysta z dowolnego produktu za pośrednictwem twojej strony, Ty dostajesz prowizję, i jest to około 50 – 150 zł, za każdy polecony produkt.
2. Jak zarobić pierwsze 500-1000zł bez polecania?
Oprócz stałego zarabiania dzięki polecaniu, program daje też możliwość zarobienia jednorazowej kwoty około 500- 1000zł, bez konieczności polecania, jest to kwestia skorzystania z różnych darmowych produktów. Cały proces, zarobienia tych pierwszych gwarantowanych pieniędzy, jest rozłożony na 4 etapy, w każdym etapie znajdziesz film instruktażowy, gdzie dokładnie pokazuję, co należy wykonać, i z jakich produktów skorzystać, aby zarobić swoje pierwsze pieniądze.

PS. prowizje za skorzystanie z darmowych produktów, zarobisz w przypadku, jeżeli nie korzystałeś wcześniej z danych produktów.

3. Czy program wymaga wkładu/inwestowania własnych pieniędzy?
Nie, eBrokerPartner, nie jest platformą inwestycyjną itp., a po prostu programem partnerskim, promującym produkty różnych firm, dlatego też, nie wymaga on żadnego wkładu własnego, ani na początku, ani w trakcie współpracy.
4. Czy po rejestracji, mogę zrezygnować ze współpracy?
Tak, oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z działania w programie, bez żadnych konsekwencji, umowa zawarta z eBrokerPartner, do niczego Cię nie zobowiązuje.
5. Czy od zarobków w eBrokerPartner, muszę odprowadzać podatek?
Tak, niestety Polska nie jest rajem podatkowym, i tak jak od każdych zarobionych pieniędzy, tak i od zarobków w eBrokerPartner, należy odprowadzać podatek, ale nie martw się, możesz się rozliczać na zasadzie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, i jest to tylko 8.5% od uzyskanych przychodów. (Więcej tutaj >> Programy partnerskie a Urząd Skarbowy – Jak rozliczać?)
6. Ile zarobię w pierwszym miesiącu działania w programie?
Minimalna kwota jaką zarobisz w pierwszym miesiącu, to 500zł, może ona wzrosnąć do 1000zł, w zależności od aktualnej liczby darmowych produktów, z których będziesz mógł skorzystać. Natomiast, jeżeli będziesz sprawnie działał, i szybko zrealizujesz wszystkie cztery etapy, prowadzące do zarobienia pierwszych gwarantowanych pieniędzy, oraz przerobisz wszystkie szkolenia wideo, do których dostęp otrzymasz po rejestracji (można to wszystko zrobić w ok. dwa tygodnie), będziesz mógł działać sam, i zarobić dodatkowe pieniądze dzięki polecaniu programu lub produktów.